Fries groepshuis met buitenzwembad en grote (speel)tuin (6153)

De Verhuurder
Dit vakantieadres ligt op een unieke locatie in een klein Fries dorpje, midden tussen de wateren. De grote accommodatie beschikt over een indrukwekkende woon/eetkamer met open keuken, een énorme tuin met speelfaciliteiten, een groot terras én een – tussen mei en oktober geopend – buitenzwembad! Naast de accommodatie ligt nog een andere vakantiehuis, waarmee de buitenfaciliteiten gedeeld worden.
Je beschikt over een grote woonkamer met open keuken, die geschikt is om met het hele gezelschap samen te komen en te tafelen. Een vrijstaand kookeiland beschikt over alle nodige faciliteiten, waaronder een oven, keramische kookplaat, voldoende koelruimte en een vaatwasser. De ruime zithoek bevindt zich tussen de gebinten en is voorzien van fijne loungebanken, een gashaard en uitzicht op de grote tuin.
De aanwezige slaapkamers bevinden zich op de verdieping en beschikken allen over een eigen badkamer. De slaapkamers zijn ruim opgezet en voorzien van comfortabele bedden. Indien er gasten slecht ter been zijn kan een traplift gebruikt worden.
De - met andere gasten gedeelde - tuin beslaat een flink oppervlak, met verschillende zithoekjes, speeltoestellen, een vlonder en een uniek zwembad, dat gebouwd is in de voormalige mestsilo. Hier trek je met gemak een baantje of neem je plaats op de ligbedden met zicht op de omgeving. Kinderen vermaken zich op de schommels, de trampolines of op het grote speelveld. Op de boerderij zijn tevens pony's, geiten, kippen en poezen aanwezig. Door de grootte van het terrein beschik je - ondanks de aanwezigheid van andere gasten - over veel privacy.
De omgeving kenmerkt zich door waterrijke gebieden, smalle dijkweggetjes en sfeervolle Friese dorpjes. Je kunt de accommodatie per voet en te fiets verkennen, maar ook per kano of bootje. Een comfortabel vakantieadres op een geweldige locatie met vermaak voor jong én oud!
Boven
Slaapkamer 1: 4x 1-persoons boxspring + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 2: 4x 1-persoons boxspring + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 3: 5x 1-persoons boxspring + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 4: 3x 1-persoons boxspring + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 5: 2x 1-persoons boxspring + douche, toilet en wastafel
Voor gasten die slecht ter been zijn is er een traplift aanwezig.
Wouter - December 2022 ‐ 14 volwassenen
Zeer fraaie accommodatie, van alle gemakken voorzien. Heel veel ruimte, modern ingericht, zeer goede kamers, bedden en badkamer. Zeer ruimte keukenvoorziening, waar niets aan ontbreekt. Het is netjes en schoon en ondanks dat het een grote ruimte is, zeer sfeervol en warm. Een aanrader voor groepen boven de 10 personen. Zeer vriendelijk ontvangst van de eigenaresse.
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- Huisdieren toegestaan
- WiFi
- 5 Douches
- 7 Toiletten
- 8 Wastafels
- 2 Kinderbedjes
- 3 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Openhaard of houtkachel
- Keuken
- 4 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Koffiezetapparaat (Senseo)
- Dekbedden
- Kussens
- Alle slaapkamers zijn voorzien van eigen douche, toilet en wastafel
- Centrale verwarming
- Vloerverwarming
- Laadpaal voor elektrische auto's
- Barbecue
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Trampoline
- Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
- Skelters
Extra faciliteiten
- Zwembad
- Berging voor bijvoorbeeld fietsen
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Meerdere accommodaties op het terrein
- Landelijk gelegen
- Nabij een natuurgebied
- Langs een rivier / meer
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Natuur
De accommodatie is in het prachtige waterrijke Zuid-West Friesland gelegen. Op korte afstand ligt de Waddenzee, ’s werelds grootste aaneengesloten systeem van zand- en moddervlakten die droogvallen tijdens eb, een Unesco Werelderfgoed. Een van de meest unieke dingen om te doen is toch wel het wadlopen. Vanuit de accommodatie is het ongeveer 30 minuten rijden naar Nationaal Park de Alde Feanen. Een indrukwekkend stukje Hollandse natuur met verschillende uitkijkpunten en een genot om met een bootje te verkennen!
Activiteiten
Friesland staat uiteraard bekend om haar watersport. Dit kan onder andere bij de verschillende watersportcentra en outdoor bedrijven waar groepsactiviteiten gedaan kunnen worden. Maak met de groep een tocht over de verschillende Friese wateren, gooi een hengel uit of huur kano’s en beleef een heerlijk dagje op het water. Ontdek de rust en de ruimte van Súdwest-Fryslân wandelend, fietsend of met de auto en proef de charme van de charmante dorpen en de knusse steden. Laat je verrassen door de vriendelijkheid van de Friezen, de overweldigende natuur en de overvloed aan folklore en cultuur.
Dorpen en steden
Op redelijke afstand liggen Harlingen, Bolsward en Franeker, leuke plaatsen om te bezoeken, de omliggende kleine dorpjes zijn echter ook de moeite van het bezoeken waard! De grotere steden Sneek en Leeuwarden zijn binnen een half uur, drie kwartier te bereiken. Beide steden bruisen van de evenementen, cultuur, unieke hotspots en leuke winkeltjes.