Familiehuis met grote tuin en veel speelgoed voor de kids (102)

De Verhuurder
Deze 16-persoons vakantiewoning is landelijk gelegen in de Achterhoek nabij de grens met Overijssel en Duitsland. Dit vakantieadres is ruim opgezet en erg geschikt voor een verblijf met kinderen. Met de vele recreatiemogelijkheden en het uitzicht over de weilanden en bossen is dit een uitermate geschikte groepsaccommodatie voor een gezellig weekendje weg!
Je beschikt over 6 slaapkamers. Op de begane grond is er een 2-persoons slaapkamer en een familiekamer met op de beneden verdieping een 2-persoons bed en een vide (met traphekje) waar nog een 2-persoonsbed en twee 1-persoonsbedden staan. Op de eerste etage zijn drie 2-persoons slaapkamers en een knusse 2-persoons bedstee. Beide verdiepingen beschikken over een badkamer met onder andere dubbele stortdouches, dubbele wastafels, toiletten, een massagedouche, een ligbad en een 2-persoons whirlpool met water- en luchtmassagejets.
De open keuken met kookeiland is van alle gemakken voorzien. Je kunt samen ontbijten aan één hele grote tafel en ontspannen in de zithoek. De kinderen hoeven zich geen minuut te vervelen. Er is genoeg speelgoed, spelletjes, kleurplaten, verkleedkleren, knuffels, een krijtbord, een tv met leuke dvd’s en nog veel meer! Maar ook in de grote privétuin is het heerlijk vertoeven.
Je beschikt over een eigen inrit en voldoende parkeergelegenheid. Steek de Weber-barbecue aan of neem plaats in de relaxte tuinset. Op zwoele zomeravonden kun je heerlijk met z’n allen genieten rondom de vuurschaal. Voor de kinderen is er een speeltoestel met glijbaan, schommel, trampoline, bolderkar, skelters, volop buitenspeelgoed en zelfs een groot voet- en beachvolleybalveld! Op warme dagen kun je heerlijk met z’n allen afkoelen in de natuurlijke zwemvijver of lekker varen op de beek met kajakken. Net als de rest van de tuin, is het ‘zwemvijver-gedeelte’ omringd door heg en schapenhek (met slot) waardoor de kleintjes veilig buiten kunnen spelen.
Naast de vele faciliteiten op locatie zijn er in de omgeving vele bezienswaardigheden, leuke activiteiten en attracties. Van kastelen en landgoederen tot klimbossen en avonturenparken. Laat je voor een leuk dagje uit, inspireren door de vele flyers in de accommodatie. Fiets- en wandelroutes zijn te beginnen vanaf de groepsaccommodatie en liggen klaar bij aankomst.
Bijzonderheden: Deze accommodatie is volledig ingericht op een verblijf met kinderen. Daarom wordt deze locatie niet verhuurd aan jongeren, studenten, vriendengroepen of luidruchtige groepen.
Beneden:
Slaapkamer 1: 1x 2-persoonsbed
Slaapkamer 2: 1x 2-persoonsbed
Vide slaapkamer 1: 2x 1-persoonsbed + 1x 2-persoonsbed
Badkamer met douche, bad, toilet en wastafel
Separaat toilet + wastafel
Boven:
Slaapkamer 3: 1x 2-persoonsbed
Slaapkamer 4: 1x 2-persoonsbed
Slaapkamer 5: 1x 2-persoonsbed
Slaapkamer 6: 1x 2-persoonsbed
Badkamer met douche, bad, toilet en wastafel
Erik - Januari 2023 ‐ 8 volwassenen + 4 kinderen
Super verblijf! Mooi ingerichte nette kamers en van alle gemakken voorzien. Was een fijn weekend
Rik - Januari 2023 ‐ 9 volwassenen + 4 kinderen
Een geweldig ontvangst, lekkere attentie op tafel, huis was super schoon. Van alles om te doen, zowel binnen als buiten, voor groot en klein. Zeker een aanrader.
Ericka - December 2022 ‐ 7 volwassenen + 2 kinderen
We hebben erg veel genoten van onze familieweekend in dit huis. We waren met 7 volwassenen en 4 kinderen en het huis was groot genoeg voor het hele groep. We raden het huis echt aan.
B. (Ine) - December 2022 ‐ 6 volwassenen + 4 kinderen
Het was een prachtig verblijf, mooi en schoon. Ik had dit mede geboekt omdat er een bubbelbad in zit. Mijn 2 kleindochters ( 5 en 7 jaar) hadden zich er op verheugd, ze zaten al in het water en toen deed hij het niet. Van alles geprobeerd, een van de eigenaren heeft gekeken, maar kon het niet maken. Hij is weggegaan zonder enige info. Verhuurder zei dat ik altijd kon bellen, maar ze nam niet op en ze er verder ook niet meer op teruggekomen. Ik vond ze vrij laconiek, jammer!
Reactie van de verhuurder
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 3 Douches
- 2 (Lig)baden
- 3 Toiletten
- 4 Wastafels
- 2 Kinderbedjes
- 2 Kinderstoelen
- 1 Kinderboxen
- Traphekjes
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Keuken
- 5 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Combi-magnetron
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Koffiezetapparaat (Senseo)
- Wasmachine
- Droger
- Dekbedden
- Kussens
- Één of meerdere bedstedes
- Centrale verwarming
- Vloerverwarming
- Barbecue
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Dartbord
- Tafelvoetbal
- Sjoelbak
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Beachvolleybalveld
- Tafeltennistafel (buiten)
- Trampoline
- Speeltoestellen
- Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
- Kampvuurplaats
- Zandbak
- Overdekt terras
- Skelters
- Vuurkorf
Extra faciliteiten
- Bubbelbad
- Zwembad
- Natuur zwemvijver
- Berging voor bijvoorbeeld fietsen
Mindervaliden
- Drempelloos
- Brede deuren
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Bosrijke omgeving
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
- Langs een rivier / meer
Natuur
De accommodatie ligt midden op het platteland met verschillende natuurgebieden op korte afstand. Je kunt hier niet alleen wandelen, maar ook fietsen én kanoën. Door de omgeving stroomt de rivier de Berkel. Deze rivier is fantastisch om langs te wandelen. Maar ook een fietstocht mag niet ontbreken tijdens je vakantie. De Achterhoek is niet voor niets verkozen tot één van de beste fietsregio’s in Nederland. Op korte afstand ligt natuurgebied de Leemputten, waar je met waterfietsen een route aflegt door smalle beekjes, bossen en putten die zijn ontstaan door het winnen van leem (een grondsoort die bestaat uit fijn zand). Op 10 minuten rijden ligt het Zwilbroeker veen, net over de Duitse grens. Dit is Europa's grootste binnenlandse kokmeeuwenkolonie. Dit beschermde natuurgebied is de broedplaats van meer dan honderd vogelsoorten en in de zomermaanden het leefgebied van 3 verschillende soorten flamingo’s. Ten noorden van de accommodatie ligt het Haaksbergerveen. Wederom een veengebied met uitgestrekte heidevelden en bossen. Vanaf de accommodatie fiets je in ongeveer 45 minuten naar dit indrukwekkende natuurgebied. Vergeet je camera en wandelschoenen niet!
Activiteiten
In de omgeving is genoeg te doen, er zijn veel bezienswaardigheden, leuke activiteiten en attracties. Laat je voor een leuk dagje uit, inspireren door de vele flyers in de accommodatie. Van kastelen en landgoederen tot klimbossen en avonturenparken. Reserveer kano’s bij Ten Brinke in Rekken en vaar vanuit Duitsland over de Berkel richting de Nederlandse grens. Speel samen een escaperoom in Vestingstad Groenlo, bezoek binnenspeeltuin en dierentuin Hof van Eckberge in Eibergen of plan een outdoor-activiteit op activiteitencentrum De Voshaar. Door de centrale ligging in de Achterhoek (een bijzonder toeristische regio) is er altijd een geschikte activiteit binnen handbereik te vinden.
Steden en dorpen
Op korte afstand liggen Groenlo, Winterswijk en Haaksbergen. Alle voorzieningen zijn bij de hand. Supermarkten, bakkers, maar ook parken en winkelcentra. Via de N18, die gemakkelijk te bereiken is vanaf de accommodatie, ben je ook binnen een half uur in Enschede, één van de grotere steden in de regio.