9.1
• Voortreffelijk! (15 beoordelingen)
 
9.1
• Voortreffelijk! (15 beoordelingen)

Fraaie houten blokhut in het Gelders landschap (1838)

7 - 22 personen
7 slaapkamers
5 badkamers / douches
Aangepast: Nee Niet aangepast voor mindervaliden
Huisdieren: Nee Huisdieren niet toegestaan
Vakantieadres: 1838
Deel dit vakantieadres:
Deel dit vakantieadres:

 
9.1 (15)
Prijzen & Beschikbaarheid
De Verhuurder

De Verhuurder Bas

Bij Vakantieadressen.nl sinds december 2012
De accommodatie wordt - gezien de ligging in een stiltegebied - niet verhuurd aan jongerengroepen / verenigingen / studentengroepen die willen komen feesten.
Beschrijving

Dit fraaie houten vakantieadres is gelegen in het Achterhoekse coulisselandschap, grenzend aan een natuurgebied van het Gelders Landschap. De blokhut met 7 slaapkamers is uitermate geschikt voor een gezelschap van 22 personen. Het ligt in een stiltegebied dat zich kenmerkt door een rijke flora en fauna met reeën, reigers, fazanten, spechten, hazen en eekhoorn. Je geniet van veel buitenruimte en speelfaciliteiten voor de kinderen, waarbij de omgeving zich uitstekend leent voor wandelen, fietsen en andere buitenactiviteiten.

Doordat deze gelijkvloerse blokhut volledig van hout is gemaakt, doet het erg warm en gezellig aan. In de gezamenlijke ruimte kun je fijn relaxen of tv kijken op de comfortabele banken, lekker aan de bar zitten of een potje tafelvoetbal spelen. Samen in de professionele open keuken een heerlijke maaltijd bereiden is een fluitje van een cent op het 6-pits gasfornuis of in de oven of magnetron. Nadat het eten op is en de borden in de snelle vaatwasser staan,  gezellig natafelen of samen een spelletje doen aan een van de eettafels. Uiteraard is er voldoende koeling, zodat je lekker kunt genieten van een koel drankje binnen of buiten op het terras.

In drie praktisch ingerichte slaapkamers staan 2 nieuwe 1 persoons boxspringbedden. In de andere vier slaapkamers staan moderne houten stapelbedden, met een stevige trap en een verhoogde rand voor de veiligheid.  Een perfecte locatie om van een goede nachtrust verzekerd te zijn! Alle kamers beschikken over een eigen wastafel, met koud en warm water. Het sanitaire gedeelte bestaat uit vijf douches en vijf toiletten.

Buiten is er alle ruimte voor het organiseren van allerlei activiteiten of om in alle rust te genieten van de het mooie weer en de prachtige omgeving, terwijl de kinderen zich vermaken op het speeltoestel met schommels of op de glijbaan.

De accommodatie is gelegen op een terrein met enkele chalets. Als groep heb je je eigen privé terrein dat grotendeels is afgebakend door struiken.
Door de ligging in een stiltegebied moet het tussen 23:00 uur en 8:00 uur stil zijn. De accommodatie wordt niet verhuurd aan jongerengroepen / verenigingen / studentengroepen die willen komen feesten. Geluidsinstallaties zijn niet toegestaan.

Lees meer minder
Kamer indeling

Slaapkamer 1: 2x 1-persoons boxspringbed + wastafel
Slaapkamer 2: 2x 1-persoons boxspringbed + wastafel
Slaapkamer 3: 2x 1-persoons boxspringbed + wastafel
Slaapkamer 4: 2x stapelbed + wastafel
Slaapkamer 5: 2x stapelbed + wastafel
Slaapkamer 6: 2x stapelbed + wastafel
Slaapkamer 7: 2x stapelbed + wastafel
5 douches
5 toiletten
2 extra wastafels

Lees meer minder
Geverifieerde beoordelingen
Echte gasten, echte reviews. Alleen gasten welke via Vakantieadressen.nl hebben geboekt, kunnen een review schrijven. Op deze wijze kunnen wij garanderen dat alle reviews zijn geschreven door echte gasten.
 
9.1
• Voortreffelijk! (15 beoordelingen)

 
9.6
• Buitengewoon!

Johan - Februari 2023 8 volwassenen + 5 kinderen

We zijn nu al 2 keer met een groep in dit huis geweest en beide keren echt super goed bevallen. Heerlijke plek. Goed meubilair, top keuken. Helemaal compleet. Veel privacy. Super vriendelijke beheerder.


 
8.0
• Erg goed!

Henk - December 2022 9 volwassenen + 8 kinderen

Zeer prettig verblijf. Alleen zijn de douches wat aan de kleine kant.


 
7.6
• Goed

Jorik - November 2022 12 volwassenen

Fijne accomodatie en de eigenaar reageerd snel op vragen


 
8.8
• Fantastisch!

Huub - Oktober 2022 14 volwassenen

Een prachtige locatie en een fijn huis. Wij verbleven met een groep van 18 personen en hebben ons prima vermaakt. Een avond gebarbecuede en een avond gekookt in de fijne grote keuken waar alles aanwezig is. Genoeg sanitair en douches. Verhuurder is makkelijk te benaderen en bij vragen meteen antwoord.


Faciliteiten

Doelgroepen

    Dit vakantieadres is geschikt voor:
  • Familie
  • Vriendengroep > 30 jaar

  • Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
  • Studenten
  • Feestgroep
  • Jongeren < 25 jaar
  • School / Jeugdkamp
  • Sportvereniging
  • Voetbalteam
  • Vriendengroep < 30 jaar

Algemeen

  • WiFi
  • 5 Douches
  • 5 Toiletten
  • 9 Wastafels
  • 2 Kinderbedjes
  • 3 Kinderstoelen

Faciliteiten

  • Woonkamer
  • Televisie
  • Keuken
  • 6 Aantal gaspitten / kookplaten
  • Koelkast
  • Diepvries
  • Magnetron
  • Oven
  • Vaatwasmachine
  • Koffiezetapparaat (filter)
  • Dekbedden
  • Kussens
  • Centrale verwarming

Indoor recreatievoorzieningen

  • Tafelvoetbal
  • Sjoelbak

Outdoor recreatievoorzieningen

  • Tuin
  • Tuinmeubelen
  • Speelveldje
  • Speeltoestellen

Ligging van de locatie

  • Meerdere accommodaties op het terrein
  • Landelijk gelegen
  • Bosrijke omgeving
  • Buiten het centrum
  • Nabij een natuurgebied
  • Op een vakantiepark
Lees meer minder
Omgeving

Natuur
Omdat de accommodatie grenst aan een natuurgebied van het Gelders Landschap, is het ideaal voor wandel- en fietstochten door de prachtige natuur of langs de vele kastelen. Het Natura 2000-gebied Stelkampsveld is een prachtig afwisselend gebied van essen, graslanden, houtwallen, bosjes en heiden met vennen, vol met zeldzame planten en insecten. Een mooie route om de omgeving te verkennen is het klompenpad Boereneschpad, een wandeling  van 1, 12, 17 of 21 kilometer over onverharde paden en historische tracés.

Activiteiten
In de omgeving van de accommodatie zitten verschillende outdoor bedrijven voor leuke groepsactiviteiten. Wat dacht je van paintball, boogschieten, klimmen, abseilen, GPS tochten, survivalparcours, suppen of een kanotocht!  Zwemmen in het open water kan op recreatieplas het Hambroek, ongeveer 5 kilometer van de accommodatie. Je kunt een prachtige boottocht maken over de Berkel met de Berkelzomp of een bezoekje aan een museum, zoals het brandweermuseum of het kristalmuseum in Borculo. De avonturiers kunnen zich in het Klimbos in Ruurlo uitleven, voor de wijnliefhebbers zijn er Achterhoekse wijngaarden, waar je wijn kunt proeven en de sportievelingen spelen een potje boerengolfen of pitch en putt. Kortom, voor ieder wat wils!

Dorpen en steden
In de omgeving van de accommodatie vind je op de meest mooie plekken dorpen met leuke winkels en marktpleinen met gezellige terrassen en restaurants, zoals Borculo, Lochem, Barchem en Ruurlo. In het sfeervolle centrum van hanzestad Zutphen vind je naast de bekende ketens heel veel unieke winkels. In de binnenstad van Apeldoorn vind je één van de langste winkelstraten van Nederland, de Hoofdstraat en alle straatjes en pleinen eromheen vormen namelijk meer dan twee kilometer winkelgebied. Ook de cultuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen, er is van alles te zien en te beleven in deze twee steden.

Lees meer minder
Locatie vakantieadres & overzicht Groepsactiviteiten