Prachtige luxe familiehuis in de Limburgse heuvels
Prijzen & Beschikbaarheid
De Verhuurder

Bert
Deze sfeervolle herberg ‘herbergt’ een bijzonder vakantieadres in de Limburgse heuvels. Het gebouw dateert uit de 19de eeuw, biedt ruimte aan 12 personen en is voorzien van 6 slaapkamers en 7 badkamers. Veel oude kenmerken, zoals de stenen bogen boven de ramen, de houten vloeren en de gewelven kelder zijn bewaard gebleven en gecombineerd met hedendaagse luxe, waaronder een moderne keuken, boxsprings en een eigen badkamer op iedere slaapkamer.
De living is voorzien van gezellige Oostenrijkse hoekbanken en de recent verbouwde keuken is van alle gemakken voorzien. Een stijlvolle Smeg-koelkast en oven, een inductieplaat en een koffiemachine. De houten bar biedt plaats om tijdens het koken gezellig te borrelen of een spelletje te spelen. Uiteraard is er ook een zithoek aanwezig met zicht op een TV.
Op de eerste verdieping liggen 4 knusse slaapkamers met een luxe 2-persoonsboxspringbed en een ensuite badkamer. Op de zolderverdieping zijn nog twee slaapkamers gesitueerd, uiteraard ook met een eigen badkamer voor ultiem comfort. Er is tevens een ligbad met jetstreams én een bluetoothverbinding aanwezig. Zo geniet je van wellness in combinatie met je eigen muziek!
Er is een tuin aanwezig van ruim 2 hectare met verschillende terrassen en zitplekken. Als groep heb je 2 privé terrassen. Een terras aan de binnenzijde op het hofje en een terras aan de tuinzijde.
De accommodatie is gelegen op één van de mooiste plekken van Zuid-Limburg en kijkt uit over het heuvelachtige landschap. De locatie is een paradijs voor wandelaars en fietsers, waarbij je bij terugkomst geniet van alle luxe die het vakantiehuis te bieden heeft!
Toilet
Boven
Slaapkamer 1: 1x 2-persoons boxspring + douche en wastafel
Slaapkamer 2: 1x 2-persoons boxspring + douche en wastafel
Slaapkamer 3: 1x 2-persoons boxspring + douche en wastafel
Slaapkamer 4: 1x 2-persoons boxspring + douche en wastafel
Toilet
Zolderverdieping
Slaapkamer 5: 1x 2-persoons boxspring + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 6: 2x 1-persoons boxspring + douche, toilet en wastafel
Badkamer met jetstream ligbad
Ineke - April 2022
Een heerlijk verblijf met prachtige keuken en heerlijke bedden. De omgeving is prachtig en de gastvrijheid groot.
Reactie van verhuurder Bert
D - Maart 2022
Het was geweldig ,prachtige omgeving voor te wandelen en fietsen. Koffieautomaat was goed .
Ary - Maart 2022
We voelde ons erg welkom,uitleg prima. Heel erg schoon ook. We kunnen met een blij hart terug kijken op ons familie weekeind,waardoor het vieren van ons 55 jarig huwelijks feest een mooie herrinering is geworden.
Algemeen
- WiFi
- 6 Douches
- 1 (Lig)baden
- 4 Toiletten
- 6 Wastafels
- 2 Kinderbedjes
- 2 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Openhaard of houtkachel
- Keuken
- 5 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Combi-magnetron
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (bonen)
- Dekbedden
- Kussens
- Alle slaapkamers zijn voorzien van eigen douche, toilet en wastafel
- Centrale verwarming
- Laadpaal voor elektrische auto's
- Barbecue
Extra faciliteiten
- Bubbelbad
- Berging voor bijvoorbeeld fietsen
- Opladen elektrische fietsen
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Kampvuurplaats
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Meerdere accommodaties op het terrein
- Landelijk gelegen
- Bosrijke omgeving
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
- Heuvelachtig landschap
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Doelgroepen
- Familie
- Vrienden / vriendinnengroep > 30 jaar