9.1
• Voortreffelijk! (13 beoordelingen)
 
9.1
• Voortreffelijk! (13 beoordelingen)

Gezellige groepsaccommodatie met speeltuin en terras (1568)

12 - 26 personen
9 slaapkamers
9 badkamers / douches
Aangepast: Ja Aangepast voor mindervaliden
Huisdieren: Ja Huisdieren toegestaan
Vakantieadres: 1568
Deel dit vakantieadres:
Deel dit vakantieadres:

 
9.1 (13)
Prijzen & Beschikbaarheid
De Verhuurder

De Verhuurder Johan

Bij Vakantieadressen.nl sinds december 2010
Beschrijving
Dit sfeervolle 26-persoons vakantieadres is voorzien van alle gemakken en ligt op korte afstand van verschillende natuurgebieden én de Efteling. De accommodatie is gelijkvloers en alle slaapkamers zijn rolstoelvriendelijk en beschikken over een eigen badkamer. In combinatie met de fijne buitenruimte en de goede ligging is het vakantiehuis perfect geschikt voor families, vrienden en verenigingen.

Je hebt beschikking tot een aangename huiskamer met verschillende zithoekjes, lange eettafels en een professionele keuken. Het gezelschap kan zich gemakkelijk opsplitsen, zodat het ene deel bijpraat bij de haard en het andere deel de strijd aangaat tijdens een bordspel. Er is tevens een beamer met scherm aanwezig. De keuken is modern en voorzien van professionele inbouwapparatuur - waaronder een grote vaatwasser, oven en 6-pits fornuis - om het koken voor een groot gezelschap gemakkelijk te maken!

De slaapkamers beschikken over eigen badkamers en zijn tevens geschikt voor mindervaliden. Enkele kamers zijn voorzien van 3 of 4 bedden, ideaal voor een gezin. Er zijn comfortabele hoog-laagbedden aanwezig om het verblijf ook voor mindervaliden prettig te maken. Indien nodig kan er op de kamers een kinderbedje bijgeplaatst worden.

Er grenst een zeer ruim terras met voldoende meubilair aan het vakantiehuis. Vanuit hier kijk je uit over het terrein en hou je gemakkelijk overzicht over de spelende kinderen. Er is een sportveldje aanwezig en er zijn speeltoestellen voor de kinderen. Naast de accommodatie is een midgetolfbaan te vinden en op korte afstand ligt een speelboerderij met speeltuin, dieren en waterspeelplek: de Pukkemuk.
Lees meer minder
Kamer indeling

Beneden:
Slaapkamer 1: 3x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 2: 3x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 3: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 4: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 5: 4x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 6: 3x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 7: 4x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 8: 3x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 9: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel

Lees meer minder
Geverifieerde beoordelingen
Echte gasten, echte reviews. Alleen gasten welke via Vakantieadressen.nl hebben geboekt, kunnen een review schrijven. Op deze wijze kunnen wij garanderen dat alle reviews zijn geschreven door echte gasten.
 
9.1
• Voortreffelijk! (13 beoordelingen)

 
8.8
• Fantastisch!

Patrick - Februari 2023 21 volwassenen + 3 kinderen

Ruim, schoon huis, met badkamers bij elke slaapkamer, inclusief bedlinnen. We hebben ervan genoten!


 
10
• Buitengewoon!

Maria - Februari 2023 21 volwassenen

Super leuke huis voor een grote group, Huis was netjes en heel schoon. Alles wat we nodig hadden was er.. Bedden zijn confortable. De grote tafels super fijn. Kortom niets op aan te merken en daardoor was ons weekend extra geslaagd. Bedankt, en best kans dat we nog een keer terug komen.


 
8.4
• Erg goed!

Ingrid - December 2022 14 volwassenen + 11 kinderen

Super fijn huis voor een familieweekend! Goede indeling. Grote leefkeuken, waar we het grotendeel doorgebracht hebben. Bedankt!


 
10
• Buitengewoon!

Janneke - Oktober 2022 18 volwassenen

Super leuk weekend gehad in jullie accommodatie. Konden lekker een klein feestje maken zonder dat er overlast was. Ruime leefkeuken en leuke woonkamer met bar.


Faciliteiten

Doelgroepen

    Dit vakantieadres is geschikt voor:
  • Familie
  • Sportvereniging
  • Vriendengroep > 30 jaar

  • Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
  • Studenten
  • Feestgroep
  • Jongeren < 25 jaar
  • School / Jeugdkamp
  • Voetbalteam
  • Vriendengroep < 30 jaar

Algemeen

  • Huisdieren toegestaan
  • WiFi
  • 9 Douches
  • 15 Toiletten
  • 12 Wastafels
  • 3 Kinderbedjes
  • 3 Kinderstoelen

Faciliteiten

  • Woonkamer
  • Televisie
  • Openhaard of houtkachel
  • Keuken
  • 6 Aantal gaspitten / kookplaten
  • Koelkast
  • Diepvries
  • Magnetron
  • Oven
  • Vaatwasmachine
  • Koffiezetapparaat (filter)
  • Koffiezetapparaat (Senseo)
  • Wasmachine
  • Droger
  • Dekbedden
  • Kussens
  • Alle slaapkamers zijn voorzien van eigen douche, toilet en wastafel
  • Centrale verwarming
  • Barbecue
  • Projectiescherm met beamer

Indoor recreatievoorzieningen

  • Sjoelbak

Outdoor recreatievoorzieningen

  • Tuin
  • Tuinmeubelen
  • Speelveldje
  • Voetbalveld
  • Volleybalveld
  • Tafeltennistafel (buiten)
  • Jeu de boules
  • Midgetgolf
  • Speeltoestellen
  • Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
  • Zandbak

Mindervaliden

  • Accommodatie is gelijkvloers
  • Aangepast toilet
  • Aangepaste douche
  • Drempelloos
  • Brede deuren
  • Hoog-laag bed
  • Alarmeringssysteem voor mindervaliden

Ligging van de locatie

  • Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
  • Landelijk gelegen
  • Nabij een natuurgebied
Lees meer minder
Omgeving

Natuur
De omgeving kenmerkt zich door de aanwezigheid van natuurgebieden. Één van de mooiste natuurgebieden van Nederland ligt op slechts 15 minuten rijden en 25 minuten fietsen: De Loonse en Drunense Duinen. Het gebied staat bekend om haar grote zandvlaktes en duinen, omringd door grote bos- en heidegebieden. De wind krijgt vrij spel op de vlaktes en zorgt door verstuiving dat het gebied er geen dag hetzelfde uitziet. Ook Huis ter Heide is een natuurgebied dat het bezoeken waard is. Een groot bos, heidevelden en verschillende wandelnetwerken liggen klaar om ontdekt te worden. 

Activiteiten
Er is genoeg te doen in de omgeving! Naast de Efteling zijn ook Safaripark Beekse Bergen, speelboerderij Pukkemuk en entertainmentcentrum de Voltage op korte afstand gelegen. Kortom: pretparken, dierenparken, escaperooms, een activiteit is snel gepland. Andere tips zijn: het Trappistenklooster in Hilvarenbeek, klompenmakerij Den Dekker in Dussen, Schobbeler museum in Tilburg, Kermismuseum in Hilvarenbeek en de oude koepelgevangenis in Breda.

Dorpen en steden
Naast Tilburg zijn ook Kaatsheuvel, Breda, Oosterhout en ’s Hertogenbosch op korte afstand gelegen. Alle faciliteiten zijn bij de hand!

Lees meer minder
Locatie vakantieadres & overzicht Groepsactiviteiten