Sfeervol ingericht familiehuis op loopafstand van centrum Arnhem (4709)
De Verhuurder
Gelegen op een unieke locatie in één van de oudste buurtschapjes van Arnhem. Te midden van veel groen, de Rijn en aan de voet van een natuurpark vind je deze luxe familiewoning. Dit vakantieadres is omringd door het uiterwaardenlandschap van de Rijn, terwijl het centrum van Arnhem zich op 10 minuten loopafstand bevindt. Kortom, een unieke locatie met de perfecte combinatie van de rust van de natuur en de bruisende binnenstad van Arnhem.
De gehele vakantiewoning bevindt zich op de eerste verdieping. De gezellige woonkamer is voorzien van een ruime zithoek met flatscreen TV, een royale, comfortabele bank en fauteuils, van waaruit je zicht hebt op de eethoek en de prachtige keuken. Een 6-pits inductiekookplaat, oven, magnetron, grote koel-vriescombinatie, vaatwasser en airfryer zijn slechts een greep uit de aanwezige faciliteiten. Gezamenlijk dineren kan aan de lange boomstamtafels met de luxe, leren stoelen. Daarnaast is er nog een extra ontspanningsruimte met diverse spelletjes, puzzels, een dartbord en een voetbaltafel. Het grote raam in wielvorm, die je in elke ruimte ziet, biedt zicht op de openbare speelweide en rivier De Rijn.
De vakantiewoning heeft vier 4-persoons slaapkamers, die allemaal voorzien zijn van eigen moderne badkamer met douche, toilet en wastafel. Iedere kamer is bijzonder sfeervol in thema ingericht en heeft twee bedden en een vide met nog twee bedden. Daarnaast beschikt één van de kamers over een extra 2-persoons slaapbank, waardoor er maximaal 18 personen kunnen overnachten. Uiteraard zijn aankomst de bedden opgemaakt en liggen de handdoeken voor je klaar, zodat de vakantie direct kan beginnen!
Via de openslaande deuren kom je op het inpandig terras, waar je met familie en vrienden prima kan vertoeven aan de grote picknick en sta-/zittafel en je kunt genieten van het mooie weidse uitzicht de polder in. Een aangename plek om samen te komen, bij te praten of een spelletje te spelen onder het genot van een hapje en een drankje.
In verband met de gebruikersvergunning en op last van Brandweer Arnhem, mogen er maximaal 18 personen, zowel overdag als ook 's nachts in het pand verblijven. Helaas moeten we hier streng op toezien.
Opmerking: Deze accommodatie wordt niet verhuurd aan jongerengroepen, studenten of vergelijkbare groepen.
Bijzonderheden: Dit vakantieadres is zowel voor kleine als grotere groepen geschikt en staat daarom twee keer op ons platform. Het betreft hetzelfde vakantieadres met dezelfde foto's & prijzen en wordt dus ook altijd aan één groep tegelijk verhuurd.
Boven:
Slaapkamer 1A: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 1B (vide): 2x 1-persoonsbed op de vide
Slaapkamer 2A: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 2B (vide): 2x 1-persoonsbed op de vide
Slaapkamer 3A: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 3B (vide): 2x 1-persoonsbed op de vide
Slaapkamer 4A: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 4B (vide): 2x 1-persoonsbed + 2-persoons slaapbank op de vide
Extra toilet en wastafel
Elise - November 2022 ‐ 17 volwassenen
Het was echt super geregeld. Vooraf ook contact gehad met verhuurder waarbij ik altijd een snelle reactie kreeg. Ze was flexibel en bij aankomst stond alles netjes klaar. Heerlijk huis en vooral het koffieapparaat was een dikke plus!
Marcel - Oktober 2022 ‐ 13 volwassenen
We hebben met onze vrienden ons heel erg goed vermaakt in deze prachtige accommodatie. Het is echt op loopafstand naar centrum en toch heel rustig, net aan de andere kant van het water. De omgang met de gastvrouw en -heer was ook erg prettig.
Fredie - Juli 2022 ‐ 12 volwassenen
Was echt hartstikke leuk verblijf We hebben het heerlijk gehad En wat een lekkere koffie zeg Ook dankjewel voor Gerrit die de HDMI kabel aangesloten heeft samen met ons ❤️❤️❤️Zo hebben we onze quiz kunnen spelen
Reactie van de verhuurder
Simone - Juni 2022 ‐ 18 volwassenen
Mooi, groot huis! Verblijf zag er schoon uit. Slaapkamers zijn erg leuk ingedeeld en ingericht. Perfecte locatie als je Arnhem in wil.
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Jongeren < 25 jaar
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- School / Jeugdkamp
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 4 Douches
- 4 Toiletten
- 4 Wastafels
- 1 Kinderbedjes
- 1 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Keuken
- 5 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Combi-magnetron
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (bonen)
- Dekbedden
- Kussens
- Airco
- Alle slaapkamers zijn voorzien van eigen douche, toilet en wastafel
- Centrale verwarming
- Laadpaal voor elektrische auto's
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Dartbord
- Tafelvoetbal
- Sjoelbak
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Speeltoestellen
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- In het centrum
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
- Langs een rivier / meer
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Natuur
De accommodatie staat midden in een groene enclave van 300 hectare aan de zuidoever van de Rijn met groene oevers, veel water, dichte wilgenbossen en open grasvlaktes. Een prachtig natuurgebied in het hart van Arnhem met loslopende runderen en paarden. De kinderen kunnen op avontuur gaan bij de bunkers of over de rotsen kunnen klimmen, terwijl de rest een mooie wandeling kan maken. Loop langs de zandige oeverwal van de rivier met rivierduintjes, langs ruige bloemrijke graslanden en de ooibossen om de rechthoekige grasplassen van dit robuuste uiterwaardenpark. Voor langere wandel- en fietstochten kun je op de Veluwezoom of in de Liemers terecht, schitterende stukjes Nederland om te ontdekken!
Activiteiten
Samen met een gids kun je een rondleiding maken door het ondergrondse Arnhem. Onder de winkelstraten vind je eeuwenoude kelders, die in oude glorie zijn hersteld, maak een reis door de tijd en beleef de geschiedenis van Arnhem. Eenmaal weer bovengronds is het heerlijk door de straten te slenteren en de vele mooie muurschilderingen te bewonderen. Een aanrader is om de Eusebiuskerk te beklimmen en een schitterende foto te maken op de glazen balkons. Het Nederlands watermuseum, het wijnmuseum, Rozet en het Openluchtmuseum zijn zeker een bezoekje waard. Een dagje naar Burgers Zoo behoort ook tot de mogelijkheden.
Dorpen en steden
Arnhem staat niet voor niets bekend als modestad, met het unieke Modekwartier met de 7 straatjes vol leuke kleine winkels als echte aanrader. Waar je ook loopt in de stad, overal zie je de geschiedenis terug in de prachtige architectuur van de vele monumentale gebouwen. Arnhem zit vol leuke plekken en pleintjes voor een hapje en een drankje, zoals de bekende Korenmarkt en de gezellige Jansplaats. Vanuit Arnhem ben je in een mum van tijd in de oudste stad van Nederland, Nijmegen, waar ook van alles te beleven is op kunst- en cultuurgebied.