Gelegen nabij de Waddenzee met kampvuurplaats (1532)
De Verhuurder
Op ca. 2 kilometer van het Wad ligt dit vakantieadres voor 30 personen voorzien van 6 slaapkamers. Tijdens de verbouwing van de gezellige en knusse schuur zijn zoveel mogelijk de oude elementen intact gebleven. Hierdoor is er een unieke balans ontstaan tussen een ouderwetse kampeerboerderij en een moderne groepsaccommodatie die van alle eigentijdse gemakken is voorzien.
In de grote groepsruimte vind je een nostalgische keuken met 5-pits fornuis, koelkast en afwasmachine. Aan de andere kant kun je gezellig hangen aan de bar die gemaakt is van oude stalmaterialen. Ook zijn er leuke zitjes gerealiseerd, net als grote boeren stamtafels waaraan je gezellig kunt eten, kaarten of kletsen.
Buiten bevinden zich het terras en de speelweiden (met volleybal- en voetbalveld), net als een kanosteiger. In de weilanden rondom het groepsverblijf kun je een leuk spel gaan spelen, een vlot bouwen of Jeu de boulen. Bij de accommodatie hoort een grote barbecue. Ook is er een kampvuurplek waar je ‘s avonds gezellig bij het vuur kan zitten.
Slaapkamer 1: 1x 1-persoons bed + 2x stapelbed
Slaapkamer 2: 1x 1-persoons bed + 2x stapelbed
Slaapkamer 3: 1x 1-persoons bed + 2x stapelbed
Slaapkamer 4: 1x 1-persoons bed + 2x stapelbed
Slaapkamer 5: 1x 1-persoons bed + 2x stapelbed
Slaapkamer 6: 1x 1-persoons bed + 2x stapelbed
2 sanitaire ruimtes met douches, toiletten en wastafels
Alyscha - Juli 2022 ‐ 14 volwassenen
Mooie plek! Genoeg ruimte en een vriendelijke gastvrouw.
Stijn - Mei 2022 ‐ 18 volwassenen
Top huis voor grotere groepen. Van alle gemakken voorzien en een mooi buitendeel.
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Studenten
- Familie
- School / Jeugdkamp
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
- Vriendengroep > 30 jaar
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 4 Douches
- 4 Toiletten
- 10 Wastafels
- 2 Kinderbedjes
- 2 Kinderstoelen
- 1 Kinderboxen
- Traphekjes
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Openhaard of houtkachel
- Keuken
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Combi-magnetron
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Dekbedden
- Kussens
- Centrale verwarming
- Barbecue
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Volleybalveld
- Trampoline
- Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
- Kampvuurplaats
- Vuurkorf
- Badmintonnet
Mindervaliden
- Accommodatie is gelijkvloers
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Buiten het centrum
- Nabij de zee
- Nabij een natuurgebied
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Natuur
De groepsaccommodatie ligt in de buurt van het Nationaal Park Lauwersmeer, in een weids landschap met zuivere zeelucht, fraaie flora en fauna, prachtige wolkenpartijen en schitterende vergezichten. Het gebied is voor vogelliefhebbers bijzonder aantrekkelijk, zeker tijdens de vogeltrek. Naast de vele mogelijkheden om te fietsen en te wandelen, kun je hier ook gaan wadlopen. Een unieke kennismaking met de weidse omgeving van dit prachtige stukje werelderfgoed. De Marnewaard is van de mooiste natuurgebieden van Nederland en het Groninger Hogeland biedt veel ruimte om te varen, te wandelen en te fietsen en zo de verrassende omgeving te verkennen.
Activiteiten
Deze omgeving is zeer geschikt voor verschillende watersporten. Zeilen, kanoën, surfen en zelfs kitesurfen behoort tot de mogelijkheden in dit schitterende gebied. Ontdek de zeldzame duisternis in het Dark Sky Park en ervaar wat je ziet in het echte donker. Een aanrader voor een bijzonder dagje uit is een zeehondentocht op de Waddenzee.
Steden en dorpen
Een van de mooiste dorpen van Nederland is hier te bewonderen! Bezoek Winsum en ontdek zelf wat dit dorp allemaal te bieden heeft. Bezoek de stad Groningen met zijn rijke cultuur en historie of Dokkum, de noordelijkste stad van de Friese Elf Steden. Een aanrader is een dagtocht naar de Waddeneilanden Schiermonnikoog, Ameland of een bezoekje aan het Duitse eiland Borkum.